.

.

Fisca Далечинска Контрола на Камион, 1/20 Скала 6 Канал 2.4 Ghz РК Депонија Камион Изградба Возило Играчка со LED Светла и Симулација на Звук за Деца

Fisca Далечинска Контрола на Камион, 1/20 Скала 6 Канал 2.4 Ghz РК Депонија Камион Изградба Возило Играчка

DEN 1439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 Тркала 6 CH Целосно Функционална : Напред, назад, Лево, Десно, Депонија Кревет Нагоре и Надолу.LED Светла и Симулација Звуци : Фарови, Taillights, Врвот светла. 2.4 Ghz Висока Фреквенција Далечински Управувач, Автоматски Спарување, 10-100 Контрола Спектар, Поддршка на Неколку Играчи да се Игра Камиони Заедно во Исто Време, без Мешање.Изработен од ABS Пластика со Circumspect и Детален Дизајн, Само Како Вистински Камион, Трајни Доволно за затворени простории и на Отворено за Играње.Напојува со 4.8 V 400m Ah Батерија (вклучена), 15-20 Минути Играње Време, Предавателот се користи 2 АА Батерии (Не се Вклучени).Ако сакате да се купи резервни батеријата пак, ASIN : B076 MPGH9 P.Резервни Конектор за Адаптер : B076 V2 DZ9 K. 1 : 20 Скала,Должина : 14" Ширина : 6" Height : 8", Еден Клуч за Палење, Демонстрација Функција, Долго притиснете 3 секунди на Mute Копчето, звучен ефект ќе биде затворена, Тоа не ќе одиме на нерви родители додека играте.Контрола на Фреквенција : 2.4 GHZ.Контрола на Опсег : 164-328 ft.Камион Големина : 14 x 6 x 8 инчи.Играње Време : 15-20 Минута.Камион на Батеријата : 4.8 V/400mah Ni-Cd Батерија.Далечински Контролер Батерија : 1.5 V*2 АА Батерија(не се вклучени).Соодветна Возраст : 6+.Скала : 1 : 20. Ве молиме полнење тоа пред првата игра, батеријата може да се изврши исклучување во текот на долго време на превозот.Кога играчка не е во употреба, ве молиме отстранете ја батеријата.Воопшто не се вчита премногу ако ви се игра на песок. 1*Камион. 1*Контролер(1.5 V*2 АА Батерија, Не се Вклучени). 1*USB Кабел. 1*4.8 V/400mah Батеријата. 1*Прирачник За Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата