.

.

Јадење Компатибилен Smart Полнење LED Sync Кабел за Податоци & Торбичка (Пакет) Светлата Додека се Полни (Кабел не Ќе се Прикаже Полнење на Вашиот Таблет Екранот) (Црна, 3 СТ

Јадење Компатибилен Smart Полнење LED Sync Кабел за Податоци & Торбичка (Пакет) Светлата Додека се Полни (Кабел

DEN 333.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 Ft (Црна) LED Статус индикатор на Нашата True Prove Smart Кабел Зрачи "ЦРВЕНО" додека се полни & "ЗЕЛЕНИ" Кога цената е Завршена.Изберете ја Вашата Најдобра Големина Должина на Кабел (1ft до нашата 6ft).Идеално Компатибилен со Јадење Боја Ereader Таблета Модели BNRV200 & BNTV250, BNTV250 A.Исто така Компатибилна со речиси сите Дупки, вклучувајќи ги и Постарите Јадење Верзии, Јадење Ereaders.Samsung Јадење, Јадење Едноставен Допир и Јадење Glowlight.За Јадење Боја Таблета Корисници ЗАБЕЛЕШКА : Кабелот НЕ ќе укажуваат на "Полнење" на вашиот Јадење боја Таблета екран (Само кабелот Совет ќе светлината).Пакетот Вклучува True Prove (Црна) Бонус Носат Торбичка.Поддржува 2.4-Amp Брзо Брзо Полнење.Боја : Црна.За СИТЕ Јадење Црно и Бело Ereaders.За СИТЕ Јадење Боја Модели Вклучувајќи BNTV200 BNRV250 BNRV250 A.За СИТЕ Samsung Јадење Таблети.За СИТЕ Јадење Glowlight.За СИТЕ Јадење Едноставен Допир.За Јадење Боја Корисници ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој Кабел е Алтернатива Микро USB Кабел, и тоа НЕ ќе се Прикаже на "ПОЛНЕЊЕ" Икона на вашиот Таблет Екранот.Ова Е сосема Нормално.Ве молиме оставете Таблета Вклучен за целосна 8-12 Часа, а потоа, ПРЕДВОДЕНИ од Совет ќе го Осветлуваат "Зелени" се Потврдува пријавата е комплетна.Откако исклучен, ќе го видите вашиот Таблет статус на Батеријата се прикаже Иконата за прикажување на Целосно Наполнета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата