.

.

ibasenice Гроздобер Камион Оркестарот Декоративни Метал Камион Модел Пикап Камион Играчка Tabletop Складирање Сад Пролетни Декорации за Домот Автомобил Момчиња Црвена

ibasenice Гроздобер Камион Оркестарот Декоративни Метал Камион Модел Пикап Камион Играчка Tabletop Складирање

DEN 415.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уникатен дизајн : уникатниот ретро стил се врати на минатото.Креативни ретро пикап камион скулптура, ретро и елегантен дома декорација, подобрување на уметнички вкус.Уметничка смисла : На автомобил модел усвојува комбинација од занаетчиство и уметност, мазна површина текстура, природни и мазни линии, се истакнуваат три-димензионални смисла.Направи секој специјален настан или лице спектакуларен со најкул украси.Висок квалитет : Овој метал камион оркестарот е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, што го прави силен и издржлив, не е лесно да се скрши, Таписерии изработка, исклучителна детали, може да се види насекаде.Примена : Ова гроздобер камион Тоа ќе биде прекрасен украс за дневната соба, mantelpiece, tabletop, полици или каде и да сте, со што се потенцира виталност и корисници вкус.Најдобар подарок : Креативни пикап камиони може да биде совршен подарок за пријателите и семејството.Тие ќе се допаѓа многу.Опис направен од висок квалитет на алуминиум, со добар квалитет, текстура и издржливост.На уникатен дизајн и исклучителна изработка обезбеди нејзината популарност и практичност.Ако сте автомобил ентузијаст и ретро - стил украси, тогаш вие не смеете да пропуштите!Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : Алуминиум.- Големина : 12. 50 X5. 00 X4. 70cm/ 4. 91 X1. 97 X1. 85in.- Таписерии изработка, исклучителна детали, може да се види насекаде.- Уникатниот ретро стил се врати на минатото.- На занает и уметност, мазна површина текстура, природни и мазни линии, се истакнуваат три - димензионални.- Креативни ретро пикап камион скулптура, ретро и елегантен дома декорација, подобрување на уметнички вкус.- Тоа ќе биде прекрасен украс за дневната соба, mantelpiece, tabletop, полици или каде и да сте, со што се потенцира виталност и user' s вкус.Пакет Вклучувајќи 1 x Автомобил Украс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата