.

.

JYHZ Божиќ Украси, 4 Бела Брада Безличен Кукла Божиќ Привезоци, Дедо Мраз Кукла Привезоци, Божиќ Украси

JYHZ Божиќ Украси, 4 Бела Брада Безличен Кукла Божиќ Привезоци, Дедо Мраз Кукла Привезоци, Божиќ Украси

DEN 1533.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Украси се умерено цени и исклучителна.Најубаво украсени на вашата врата или ѕид на Божиќ.Употреба : Катира партија/роденден/Божиќ декорација.Може да се користи за Божиќ дрво декорација, pendant копчиња, најдобриот подарок за пријатели.Одлична декорација за дрва, куќи, партија украси.Украси се умерено цени и таписерии;Најубаво украсени на вашата врата или ѕид на Божиќ.;Употреба : Катира партија/роденден/Божиќ декорација;Може да се користи за Божиќ дрво декорација, pendant копчиња, најдобриот подарок за пријателите;Одлична декорација за дрва, куќи, партија украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата