.

.

Биотин Витамин Шампон За Раст на Косата, Алое Вера & Краставица Со Про Витамин Б, Б. ПРОИЗВОДОТ 33.8 оз

Биотин Витамин Шампон За Раст на Косата, Алое Вера & Краставица Со Про Витамин Б, Б. ПРОИЗВОДОТ 33.8 оз

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производот Биотин средството за смекнување на косата е сулфат-бесплатно, Paraben-free, и има Про-Витамин Б5 за да додадете сјај, Алое Вера за благотворно и смирувачки, и Краставица Екстракт кој додава неверојатна влага.Нашите Биотин анти-загуба шампон е сулфат-слободни и paraben слободни за да се обезбеди максимална заштита од губење на косата и боја на косата исчезнува.Кога се користи редовно ја прави косата поздрава, подебели и целосни.Производот Биотин шампон е направен во Калифорнија и сите на нашиот производ е животно суровост-слободни.Биотин Шампон за раст на косата : Растат повеќе, се посилно, погуста коса со Б.Биотин се зголемува губење на еластичноста и цврстината дозволувајќи им на косата да расте погуста и поздрава како што тоа го стимулира фоликулите и корени.Биотин, исто така, го спречува кршење и го поттикнува растот на косата.Го зајакнува коренот внатрешно да се создаде полнотата на база на косата вратило.Нашиот ефективна биотин шампон ќе се мијат со само еден шампон.Производот Биотин Шампон е Paraben слободни и има Про-Витамин Б5 за да додадете сјај, Алое Вера за благотворно и смирувачки, и Краставица Екстракт кој додава неверојатна влага.Нашата висока потентност Биотин формулација спречува кршење и го поттикнува растот на косата.Кога се користи редовно ја прави косата поздрава, подебели и целосни.Производот Биотин шампон е Paraben слободни и има Про-Витамин Б5 за да додадете сјај, Алое Вера за благотворно и смирувачки, и Краставица Екстракт кој додава неверојатна влага за хидратантен дебели frizzy коса.Заштита на вашата боја на коса : Ова биотин коса шампон додава влажност и сјај на косата окното за тело и движење, додека за заштита на боја на коса од исчезнува.ДОКАЖАНО РЕЗУЛТАТИ!Овие производи бараат 30 дена за да се видат резултатите.Средството за смекнување на косата : .ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!-Ако нашите Биотин губење на косата шампон не ги задоволи вас, можете да се вратите за целосна наплата преку сервисот.Ние се формулира чисти и здрави продукти кои се лесни дека продира косата вратило при користење на топлина-како топла tools.Оваа високо-перформанси, супер-обвинети Биотин-исполнет шампон додава цврстина, сјај и мазност на тенка, слаба коса.Производот Биотин Шампон е направен во Калифорнија и сите на нашиот производ е животно суровост-слободни.Искуство чист стил искуство со нашата клима-пријателски, никогаш не се тестираат врз животни.Подгответе се за супер-полнење на РАСТ на КОСАТА!Оваа високо-перформанси, супер-обвинети шампон додава цврстина, сјај и мазност на тенка, слаба коса.Подгответе се за супер-полнење на РАСТ на КОСАТА!Оваа високо-перформанси, супер-обвинети Биотин-исполнет клима уред додава цврстина, сјај и мазност на тенка, слаба коса.Овој ефикасен раст на косата шампон ќе даде силен блесок, што ја прави вашата коса се чувствуваат како свила.Работи чуда со тенка коса : Додава волумен и дебелината на тенки, кршливи косата, тоа никогаш не расте во должина сте секогаш саканиот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата