.

.

Кујнската Крпа Куки - 3 Дупки Миење Текстил Крпа Закачалка Рек Носителот Притисни Зафат Простор за Заштеда на енергија Морон - Идеален Како Бања, Туш или Отворено Кр?

Кујнската Крпа Куки - 3 Дупки Миење Текстил Крпа Закачалка Рек Носителот Притисни Зафат Простор за Заштеда

DEN 81.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✪ Материјал : миење текстил закачалката е направен од висок квалитет на ABS и viscose материјал, кои се еко-пријателски, nontoxic, трајни и практични. ✪ За употреба : Погоден за бесење крпи, сад крпи, бања крпи, итн.Погоден за кујна, бања, итн. ✪ Лесно да се инсталира : Чистење на лепило област, отстранете лепило за хартија, усогласување на местото каде што сакате да ја користите паста и притиснете цврсто заедно околните раб. ✪ Самолепливи : нема дупчење инсталација, лесно да го инсталирате, кој е лесен за употреба. ✪ Голема алатки за домашна кујна или купатило да се одржи крпи.Карактеристики : Материјал : ABS + Viscose Size : прибл.26x5.7x3.2cm/10.24x2.44x1.26in Optional Бои : Сива, Transparent Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Крпа Држач за Пропелер (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата