.

.

Konxxtt Преносни Водоотпорен Проѕирен Патент Складирање Торба Облека долна облека Чорапи Чевли Организатор (F,45x35cm /17.7x13.7)

Konxxtt Преносни Водоотпорен Проѕирен Патент Складирање Торба Облека долна облека Чорапи Чевли Организатор

DEN 395.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ева.Увезени. ✿МАТЕРИЈАЛ - направи на ЕВА ,трајни производи за употреба; Испорака метод : Стандард за испорака : 15~25 дена; Забрзување на превозот : 3-7 дена. ✿СРЕДЕНА СКЛАДИРАЊЕ — се Користи за сезонски облека, ќебиња, постелнина, празник украси, играчки, слики, бебе облека, како saree чанти, итн — Одлично за дома, колеџ ученичкиот дом, плакар, спална соба, подрум, таванот, под кревет, складирање, и повеќе. ✿ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ — Носат справува со лифт торби за редење или превоз од место до место— Лесно се движи на полици, плакари, итн — Брзо пакет/отпакува помеѓу сезони, да се патува, да се пресели, или колку што е потребно. ✿ТРАЈНИ & ПЕРАТ : Чиста високо еластична памук јаже направи тоа трајни доволно и се поврати својата форма наскоро со пополнување предмети, дури и ако има вдлабнатини или пати кога ќе пристигне.Лесно да се мијат и чистат одржите вашиот дом уредни и чисти. ✿"Konxxtt" обезбедуваат различни видови на големо производи за вас, добредојдовте на нашата продавница и го добиете она што го сакате !!! "Konxxtt" високо ја цениме и да го прифатат сите купувачи мислења за подобрување на продажба ,исто така, ако нешто сте незадоволни, контактирајте ја нашата служба за корисници на одделот за најдобро решение со кое и да било прашање.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 Материјал : ЕВА Големина : 45 X 35cm Структура : 2 премин печат дизајн, одлична запечатување перформанси.Торбичка мат површина дизајн, се чувствуваат посилни, лесно велосипедисти.Употреба : патување, дома, итн.Оваа складирање торба е Еко-Пријателски,издржливи .Кога не е во употреба може да се свитка до тоа да заштеда на простор.Тоа е лесно да се чисти.Чувајте ги вашите соба чисти и уредно Совршен за багаж завршувањето кога сте на работа или на патување.Супер компресија компресија облека по заштеда на најмалку 70% од просторот, сеопфатна влага, инсекти, мувла, прашина, чистење се чувствуваат посилни.Многу различни големини,plese видите големината внимателно пред да ја купите.Пакет Содржина : 1x Патување Облека Вакуум Торбичка Запечатени Waterproo Завршувањето Комплет Пакет /b> Нашата страст за организација е воден од желбата да се поедностави животот, да се направи секојдневните задачи, побрзо и полесно така што ќе ги имате повеќе време за она што ви се допаѓа.Ние веруваме дека тоа е добро организираниот дом го прави да биде дома повеќе пријатно и, како едно семејство во сопственост и управувани од компанијата, што е важно за нас.Кога наутро рутини се одвива непречено, бидејќи сè е на свое место, вашиот ден започнува подобро.Кога smart производи помогне да се насочат на домаќинството, одржување на нив станува помалку од скучна работа.Знаејќи дека ние играат улога во тоа е она што ги мотивира нас.Ќе ни ги мотивира.Ви благодариме за изборот на Konxxtt и овозможувајќи ни во вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата