.

.

MUNGO 2081615 СДС-Плус 3-Машина Џет Песна Triplo Вежба Малку, Сива, 16 x 210 mm

MUNGO 2081615 СДС-Плус 3-Машина Џет Песна Triplo Вежба Малку, Сива, 16 x 210 mm

DEN 755.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чекан за дупчење.Сигурен - Долг Живот - Стабилна.Monobloc совет со 3 сечење на рабови за дупчење во сите типови на бетон.Без притискање со засилување хитови.Вежба дупки погоден за приклучоци и заштита во текот на животот на вежба малку. - Чекан дупчење. - Сигурен - Долг Живот - Стабилна. - Monobloc совет со 3 сечење на рабови за дупчење во сите типови на бетон. - Нема притискање со засилување хитови. - Вежба дупки погоден за приклучоци и заштита во текот на животот на вежба малку. - 3 симултани контакт точки обезбеди постојано висока дупчење перформанси. - Само-centring совет дава повисока вежба прецизност. - Од 135° агол карбид совет постигнува чист и совршен дупки без пукање на бетон. - Плоштадот flute забрзува прашина екстракција и ја подобрува вежба малку живот. - Голема трајност дури и во најтешките материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата