.

.

Joe DiMaggio Потпишан Печати Екранот Yankees Легенди Рон Луис – ГРБ JSA - Autographed MLB Уметност

Joe DiMaggio Потпишан Печати Екранот Yankees Легенди Рон Луис – ГРБ JSA - Autographed MLB Уметност

DEN 20735.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Потпишан Печати Екранот Yankees Легенди Рон Луис ГРБ JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Joe Di Maggio сувенири.New York Yankees сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата