.

.

Голем Газ Фанови Z-Purlin Монтирање на Комплет за Големите Комерцијални Таванот Фанови (Суштина и e-Серија), За Внатрешна или Надворешна Употреба, Инструкции за Инстала

Голем Газ Фанови Z-Purlin Монтирање на Комплет за Големите Комерцијални Таванот Фанови (Суштина и e-Серија),

DEN 3000.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ИЗГРАДЕН ЗА ГОЛЕМИ ФАНОВИ : Z-Purlin Монтирање на Комплет е вашето решение за инсталирање на нашите големи, комерцијални линија на навивачите да тавани со овој тип на структура; Компатибилна со следниве Голем Газ Фанови модели : Суштината, Изида, E Серија (E7, E10, E12), БПО Серија (БПО 2025, БПО 3025, БПО 3600).Z-PURLIN ПЛАНИНАТА РЕШЕНИЕ : Z-Purlin Монтирање на Комплет содржи сите делови што треба да се качи на вашиот голем, Голем Газ Фанови тавански вентилатор за градење на системи кои користат z-purlins; Детални инструкции се вклучени за правилна инсталација, инсталација од страна на овластен installer или електричар се препорачува.БИЗНИС И РЕКРЕАЦИЈА : Со овој Z-purlin планината за да ја направите врската, вашиот Голем Задник Фанови голем фан е совршено решение за широк спектар на апликации, комерцијални или рекреативни, како што се малопродажните простори, образовни установи, влез павилјони и лобисти , или open-air јавни простори.ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО КОМПАТИБИЛЕН : Некои модели на Голем Газ Фанови може да се користи во покриени отворено прилагодувања, како patios и павилјони, толку лесно како затворен settings; Z-Purlin Монтирање на Комплет е погодна за вградување во овие средини и во која било средина за кои вашата фан е оценет.СТАНДАРД НА КВАЛИТЕТ : Дали имате индустриски комплекс или мала продавница, нашите експерти се тука за да го направат вашиот живот полесно, поудобно и помалку скапи; Нашите дизајнери и инженери решат само за премиум перформанси и сигурност од сè, од нашиот најголем воздух двигател на нашиот единствен додаток.Стандардот горниот дел на планината вклучени со БПО комерцијални фанови да се инсталира бар греди.Факултативна Монтажа колекции ги прошират своите инсталирате опции со колекции за да се приспособат на таванот структури со I-Греди, Цврсти Греди, Дрвени Рамки и Z-Purlins. (Цврсти Зрак Монтажа Адаптер е прикажано погоре).На Z-Purlin Монтирање на Комплет овозможува фан да се инсталира на Z-Purlins (покрив кадрирање членови кои се простираат паралелно со градење на eave).I-Зрак на Монтирање на Комплет овозможува фан да се инсталира на челични I-Греди (a.к.а.двоен-Т греди во Европа).Дрво Рамка за Монтирање на Комплет овозможува фан да се инсталира на дрвена рамка таванот структури.Оваа Солидна Зрак на Монтирање на Комплет овозможува фан да се инсталира на цврсти дрвени или челични греди (обично на квадрат дрвена граѓа или од челик кој се наоѓа на врвот на roofline).Сите четири БПО Комерцијални Месеци се компатибилни со секој од Големите Фанови подолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата