.

.

Преносни Проекција Часовник Функција Светло Копче За Синџирот На Ѕид, Плафон Проектот Дигитална Проекција Светло Време Проектор(Сина)

Преносни Проекција Часовник Функција Светло Копче За Синџирот На Ѕид, Плафон Проектот Дигитална Проекција Светло

DEN 1140.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3 во 1 саат : Не само дигитална проекција на часовникот, но, исто така, една ноќ светлина светилка, и може да се користи како мини копче прстен.Користете висок интензитет на LED светло, може да бидат прикажани во месец/ден час/минута проекција на било каква рамна површина.Во темнината на ноќта.Проекција на часовникот keychain само да биде потребно да притиснете на прекинувачот копчето, информации за датумот и времето ќе бидат проектирани на ѕидот.Проекција на часовникот Мини Копче прстен LED Светилка е многу лесно да се носат.направени од силна премиум квалитет пластични материјали.Широко апликација за голема дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, кујна, бања, училиште, патување, кампување, отворено, итн.Проекција на часовникот Мини Копче прстен LED Светилка е многу лесно да се носат.направени од силна премиум квалитет пластични materials3 во 1 саат : Не само дигитална проекција на часовникот, но, исто така, една ноќ светлина светилка, и може да се користи како мини копче ring Widely апликација за голема дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, кујна, бања, училиште, патување, кампување, отворено, etc The проекција часовник keychain само да биде потребно да притиснете на прекинувачот копчето, информации за датумот и времето ќе бидат проектирани на wall Use висок интензитет на LED светло, може да бидат прикажани во месец/ден час/минута проекција на било каква рамна површина.Во темнината на night Specification : име на Производ : Lanyard мали проекција clock Weight : за 20g Power набавка : AG13 копчето батеријата 2 Product боја : црвена, сина, black Product пакување : хартија box Introduction : употреба на LED светлосен зрак, може да биде час / минута месец / ден проекција на екранот на авионот.Пакување се Вклучени : 2 AG13 батерии + keychain + проекција на часовникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата