.

.

hutishop2020 Железо На Винил Божиќ Вкус Божиќ Бивол Plaid преносот на Топлината Винил Практична 9

hutishop2020 Железо На Винил Божиќ Вкус Божиќ Бивол Plaid преносот на Топлината Винил Практична 9

DEN 595.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е декоративни и исклучителна да се користи, кои може да го зголемат некои божиќ вкус да вашиот место со неговата берба и класичен дизајн.Овој производ може да се намали во големина сакате, кој е лесен за користење и се држи толку е удобен.Изработени од пвц материјал, овој производ е долготраен и.Должината на овој производ е 25cm, ширина е 30.5 cm.Тоа е погоден за користење за diy материјал, занаетчиски, налепница, и така натаму.Спецификации : со Оглед на тоа може да се намали во големина сакате, овој производ е лесен за употреба и стап, кој е удобен и нежна.Овој производ е лесен за користење и се држи, бидејќи тоа може да се намали во големина сакате, што е удобен и нежна.Тоа е погодно и деликатно за да го користите овој производ, бидејќи тоа може да се намали во големина сакате, кој е лесен за користење и стап.Карактеристики : со Користење на овој производ може да го зголеми некои Божиќ вкус да вашиот место со неговата берба и класичен дизајн, кој е декоративни и исклучителна.Бидејќи тоа е декоративни и исклучителна со својата гроздобер и класичен дизајн, овој производ може да се зголеми некои Божиќ вкус на вашиот место.Тоа е погоден за користење за DIY материјал, занаетчиски, налепница, и така натаму.25cm x 30.5 cm/9.84" x 12.01" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата