.

.

kehaoy Тегови во Собата, Прилагодливи Тегови 2-во-1 Сет Barbell 22Lb, Домашни спортски сали Опрема за Мажи Жени спортски сали Тренингот Фитнес Вежби со Поврзување Прачка

kehaoy Тегови во Собата, Прилагодливи Тегови 2-во-1 Сет Barbell 22Lb, Домашни спортски сали Опрема за Мажи

DEN 528.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Пакет Листи】4x1.25 KG Barbell Парче 4x1 KG Barbell Парче 2x 0.5 KG Barbell Бар. 【Мулти-цел Дизајн】- Не Ограничувајќи се На Различни Тегови Комбинација, Фитнес Опрема Доаѓа Со Поврзување Прачка И Може да Се Состави Како Barbell Да се Подобри Нога Мускулите Обука.Мулти-функционални Сила за Обука Опрема Нуди Подобра Обука Начин Од Било која Друга Вежба Машини. ✅ПАКЕТ листи - На Vivitory Вежба Гира во Собата Може да се Оди До 22 Килограми, Така Што Ќе Може да се Измеша Вашето Вежбање Дури и Повеќе. 44 Lb Модел Доаѓа With4x1.25 KG Barbell Парче 4x1 KG Barbell Парче 2x 0.5 KG Barbell Бар. 【2-во-1 Прилагодливи Тегови】Оваа Тегови во Собата Може да Се Поврзани Со Поврзување Прачка И да Стане Barbell Да се Задоволат Потребите На Горниот И Долниот дел од Телото Вежбање, Која им Помага на Ѕвонење И Sculpt Вашиот Грбот, Рамената, Грбот, Градите И Нога.Двете Страни На Гира Се Опремени Неколку Отстранлив Тежина Влошки.Тоа Ви Овозможува Да Се Изврши Вашата Вежба Во Различни Тежини Опции Како Што Треба.Ab Тркалање, па Дури И за еднократна употреба. 【Лесен За Употреба】-Octagon Облик Гира Плочи Се Дизајнирани За Да Се Спречи Тркалање И Да Се Обезбеди Полесно Складирање.На Поврзување Род Е Опфатен Со Пена За Да Се Обезбеди Удобен Зафат, Додека Тегови Се Справи Со Е Обложен Со Гума За Да Се Спречи Лесно Да Се Лизгаат Од Раце.Детали : [10 KG За почетници] 10 KG почетник дизајн, составен од 4x1.25 KG, 4x1 KG barbell парчиња, масажа конектор со масажа функција може да се комбинираат во barbell, не се лизга дизајн.[Мулти-функционален дизајн] Гира прачки се поврзани за да формираат barbells преку конектори за да се задоволат потребите на нога мускулите обука.[Погоден за семејството употреба] На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, погоден за семејна употреба.На поврзување прачка е обложен со гума за да се обезбеди цврст стисок.[Подарок], Сега се купи 2 за слободни не се лизга ракавици и 2 wristbands, Ние да се стави многу напор во овој производ.Ние веруваме дека ќе ви се допадне овој производ и ја даде на вашите пријатели како подарок.Производ вовед : Гира содржи : 4x1.25 KG barbell парче 4x1 KG barbell парче 2x 0.5 KG barbell bar Net тежина : 10 KGGross тежина : 10.5 KGDumbbell род : 35 CMBarbell род : 40 CM.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата