.

.

DÉCOPRO 2.5 Инчен Топла Розова Шипки Дополнителните Украси/Стил# EF25 Боја: 156 / Продава од Дворот

DÉCOPRO 2.5 Инчен Топла Розова Шипки Дополнителните Украси/Стил EF25 Боја: 156 / Продава од Дворот

DEN 226.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.Направени од Полиестер Предиво со Памук Додатен.Плетени Насловот.Овој медиум тежина од 2.5" (6.3 cm) Шипки дополнителните е традиционален дополнителните совршен за ивица завеси, перници, фрла и valances.Може да се користи врз основа на лабава опфаќа, Перници и тапациран мебел.Овој стил се достапни во различни бои и големини.За пребарување "Deco Pro Шипки Fringe" за да ги видите и да најде дополнителни боја и должина options Yarn Содржина : 51% Полиестер (Надворешноста Предиво)Додатен : 49% Памук Препорачува за Нега Инструкции : Измијте се со ладна вода со слични бои, висат dry Sold од Дворот (91cm / 3ft / 36").

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата