.

.

CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила, 100x55(MM), Сребрена,Жолта, 3 Парчиња Блескаво Светло Све

CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила,

DEN 165.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Применливи Прилики : Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила;Куќи;Тоалет;Чај Соба;Изнајмување на Соба Боја : Сребрена,Жолта Материјал : Стакло Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 120(G) Висина : 100(MM) Дијаметар : 55(MM) Напон(V) : 36 Моќност(W) : 25 Услуга-Живот(H) : 1000 Прозрачна-Флукс (LM) : 800 Пакет се Вклучени : 3 парчиња Блескаво Светло Светилка Светилки Карактеристики : Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Производот има широка употреба на светлина со висок степен на осветл.Производот се користи пламен retardant и голема температура отпорни материјали за да се спречи безбедност опасности.Производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Едноставност дизајн со убави и исклучителен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата