.

.

TPTXI Condiment Стискаш Шише Пластични Стискаш Келеш Шише со Капа Салата Шишиња Леќата Контејнер за Складирање Тегла Refillable Празни Шишиња(Сина)

TPTXI Condiment Стискаш Шише Пластични Стискаш Келеш Шише со Капа Салата Шишиња Леќата Контејнер за Складирање

DEN 938.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за : леќата, сируп, масло, оцет, итн.Тие, исто така може да се користи во ракотворби и уметнички слики со лепила, лепила, бои и сјај.Материјал : стискаш шише се направени од храна одделение BPA-free ниска густина полиетилен пластична, кои се еколошки и издржливи.Дизајн : Секој спреј шише има посочи капа, која е лесно да се примени и да ги отстрани можете да го најдете тоа брзо, и посочи капа е, исто така, прашина-доказ.Со еден мал шише устата дизајн, тоа е лесно за контрола на проток.Капакот може да биде затворена кога не е во употреба, dustproof, многу чиста и хигиенски исправна.Обновливи : По користејќи шише, само се мијат со сапун и вода или ставете ја на врвот полица на машина за миење садови; unscrew врвот за лесно refilling.Големина : прибл. 14 5cm x / 5.51 x 1.97"Одговараат за : мирудии, сирупи, масло, оцет, итн.Тие, исто така може да се користи во занаети и уметнички слики со лепила, лепила, пигменти и блеска.Боја : Црвена,Сина,White Material : PEType : Стискаш Bottle Package се вклучени : 1 компјутер bottle Capacity : 100 ML / 3.4 Унца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата