.

.

PKIN Молив Торба Trapezoid Молив Случај Мултифункционален Канцелариски Молив Торба Голем Капацитет Пенкало Случај Едноставна Складирање Торба Погоден за Студентите и з

PKIN Молив Торба Trapezoid Молив Случај Мултифункционален Канцелариски Молив Торба Голем Капацитет Пенкало

DEN 81.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☆【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 : PKIN молив случаи Надгради големина 19cm*7cm*4cm, со голем капацитет за складирање, Може да се одржи повеќе работи. ☆【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ & ПРЕЦИЗЕН ЗАНАЕТ】 : Висок квалитет на ткаенина прави молив случај повеќе еластичен и реверзибилна,Фина изработка, Прекрасен изглед, отпорен на гребење и отпорни на нечистотија, лесен за чистење. ☆【МУЛТИ УПОТРЕБА】 : Може да се користи како пенкало торба за статистика и училиште, бизнис патна торба или мала алатка случај, шминка торбичка за девојки, цртање молив држачот за уметник и дизајнер, исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели. ☆【Оригиналниот Дизајн】 : По повеќе од десет години на дизајн и подобрување, ние се надеваме дека ви се допаѓа нашата компанија е оригинални производи. ☆【По-Продажбата на Услугата】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.КАПАЦИТЕТ : Молив случај measures19cm*7cm*4cm.Боја : боја е како што е прикажано PKIN Молив случај Мулти-Цел на Користење : Не само пенкало торбичка но, тоа исто така може да се користи како шминка торба, медицина торба или занает торба, итн.Мултифункционален, како што е, тоа може да биде подарок за соучениците, пријателите и децата.Тоа е страшно опција за секој кој треба да се организира пенкала, моливи, шминка четка, или други предмети што треба да ги организира и да се чуваат подалеку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата