.

.

FFENFEI Компјутер Безжични Звучници, Еленов Стерео Bluetooth Музички Плеер Bluetooth Звучник Bluetooth 5.0 Мини Безжичен Звучник за Патување, на Отворено, и Дом и Партијата 3

FFENFEI Компјутер Безжични Звучници, Еленов Стерео Bluetooth Музички Плеер Bluetooth Звучник Bluetooth 5.0

DEN 2366.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Симпатична еленов форма, шокантни бас, HIFI квалитет на звукот, совршен натпревар за семејството.Мали димензии, повеќе практично да ги носите, матирано школка, нежен допир.Bluetooth 5.0 чип, стабилен и брз пренос, линеарна врска на растојание од околу 10 метри, уживајте во безжична забава.Висок квалитет на внатрешната магнетни јазик, богата слоевит звучни ефекти, уживате во прекрасната музика.Најдобрите Подароци : Овој високо квалитетен моден Преносни Bluetooth Безжична Јазик не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подарок за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Antler Стерео Bluetooth Музички Плеер Bluetooth Звучник Bluetooth 5.0 Мини Безжичен Звучник Опис на Производот : Симпатична еленов форма, шокантни бас, HIFI квалитет на звукот, совршен натпревар за семејството Bluetooth 5.0 чип, стабилен и брз пренос, линеарна врска на растојание од околу 10 метри, уживајте во безжична забава Висок квалитет на внатрешната магнетни јазик, богата слоевит звучни ефекти, уживам во убава музика Мали димензии, повеќе практично да ги носите, матирано школка, нежен допир - Изградена-во 300m Ah батеријата, подолго време во мирување, уживајте во безжична музика во секое време Спецификации : Име на Производ : Еленски безжична bluetooth звучник Материјал : ABS Излезна моќност : 3w Батеријата модел : 502030 капацитетот на Батеријата : 300М/АХ Поддршка функција : BT/ПОМОШЕН Производ големина : 69.4*64.6*70.8 мм Говорникот, големина : 52mm/36 надворешен магнет Пакет се Вклучени : 1 X Говорникот 1 X Полнење кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата