.

.

Правило Прекинувач Плато Busting Тројно Bronzer Затворен Тен Лосион 13.5 Унци

Правило Прекинувач Плато Busting Тројно Bronzer Затворен Тен Лосион 13.5 Унци

DEN 647.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се правила требаше да биде скршена?по ѓаволите прави вели ед харди!whenes во боја, не постојат правила.Нека правило breakertake вашата боја од сега за wow со оваа супер хидрантни, корекција на боја, долготрајни бронзирање формула.Кожата стега, тонирање и меланин стимулирање на агенти работат прекувремено за да се осигура видливи резултати и блескава боја.Кој рече : вие не може да имате сето тоа?високи износи на dha, природни и козметички bronzers произведуваат сериозно темно непосредна и прогресивна бронзирање резултати за инстант pop на боја quad тирозин мешавина + melanobronze - се стимулира и зголеми меланин формирање да се забрза тен процес melactiva - меланин синтисајзер за потемна, повеќе трајни резултати nouritan - го поттикнува тирозин активност и промовира уште и долготраен тен тело одговара - го намалува појавата на целулитот и промовира цврстина тетоважа и боја исчезнат заштитник - го продолжува животот и сјај на вашата тетоважи и тен резултати acai бери - супер овошје антиоксиданси бела бреза - ја враќа цврстината и има кожата protectant бенефиции.Калинка & mangosteen - супер овошје анти-стареењето антиоксиданси кои се борат против слободните радикали штета.Мирис : праска цвет акција : тен подобрувач, dha bronzer 13. 5 нас fl.Оз. (400 ml).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата