.

.

Aviditi Лента Логика 3 x 5,Кревка Оваа Страна До HWC Црвено/Бело Предупредување Налепница, за Превозот, Ракување, Пакување, и да се Пресели (1 Ролна од 500 Етикети)

Aviditi Лента Логика 3 x 5,Кревка Оваа Страна До HWC Црвено/Бело Предупредување Налепница, за Превозот, Ракување,

DEN 333.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Правоаголникот етикета.Кревка оваа страна до справи со нега етикета. 500 за ролни.Мерки 5-инчи должина од 3-инчи ширина.Aviditi Кревка - Оваа Страна Нагоре - HWC Етикета.Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење достапни акции броеви SL9506, SL9512 и SL9518. Ѕид точење достапни акции броеви LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. Мерки 5-инчи должина од 3-инчи ширина.Храбар labels екранот предавање инструкции или важни информации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата