.

.

Xkun 1:72 Кат Shield Модел Модел

Xkun 1:72 Кат Shield Модел Модел

DEN 5758.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метал леене, изработени од не-токсични и високо-квалитетни материјали, со карактеристики на анти-падот, анти-судир, безбедност и здравје, погоден за деца.Симулациски модел : вистината на доверливи тенкови.Бедем може да се ротира 320 степени, и на барел може да биде 30 степени.Декорација : Модел на Сила, Резервоар, Правила Репродукција на Борбите на Втората Светска Војна и на десктоп.Еден или повеќе противници се изградени од страна на репетирачко.Исклучителна тело : Секој детал од телото е посебно се рачно изработени и обоен, и поминале низ професионални симулација на chaitacles.Чиста ретро шарм прави телото поубаво.Совршен подарок : Реални детали, зглобовите може да се ротира, деца како и да е, овие кул воена игра се поставува сили за воени ентузијасти.Симулација, помалку burrs, висок квалитет на занаети, стерео рендерирање, 3 D effects, детални заврши design Material безбедност, заштита на животната средина и здравје (не за деца)докажани wipes Product прилагодувања : Модел : заврши product WARNING : Не се погодни за деца под 14, ве молиме да користите под надзор на возрасни!!Пакувањето на производот : Модел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата