.

.

Графит 57H577 Конкретни Вежба Малку

Графит 57H577 Конкретни Вежба Малку

DEN 719.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Конкретните вежба малку сет СДС Плус. 6 х 160 mm, S4. Quatro x Пакет од 10. Конкретните вежба малку Графит (Уп.Нема. 57 H577), со СДС + месо тело со дијаметар од 6.0 mm обезбедува ефикасна дупчење во конкретни благодарение на крстот точка фалсификувани од фини зрна карбид метал.Двојна спирала тип S4 обезбедува еднакви сечење на храна и штити вежба малку од прегревање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата