.

.

【HebeTop】 Жените Широк Нога Исечете Јога Панталони - Flowy Culotte Жените Петра Широк Нога Панталона

【HebeTop】 Жените Широк Нога Исечете Јога Панталони - Flowy Culotte Жените Петра Широк Нога Панталона

DEN 106.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Висат да се исуши.Поет Врвот Блуза Жени Мажи 4ти јули Ѕвезди Мрачно Семејство во САД. ◈ Како да се мијат : Препорачана Со Ладна Вода / Не Кајгана / Висат Линија Или Сува.Блуза Врвот Т-Маица Плус Големина Жените Мода Обичните Целосна Ракав Печатење Плус Големина на Едно Рамо Врвот Блуза Жените без Ракави.V-Ne Црисс Крстот Мека Секојдневен Лето к Врвот Блуза Жените.Фрли ги Покрие Дома Декор e Божиќ Софа Кревет Дома Декор Перница Случај Покрие 4 PC Божиќ Памук Линија Троседот. 〓 ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА → ★ Hebe Top ★ 〓 ★ Hebe Top ★ е посветен на Американските облека пазарот.Нашиот концепт за дизајн е едноставна,удобен и модерен.Ние сон да ви помогне да стане мода кралица. 〓Стандардна Големина на Табелата〓Големина : Големина : S Половината : Половината : 62cm/24.4" Хип : Хип : 90cm/35.4" Должина : Должина : 37.5 cm/14.8" Големина : Големина : M Половината : Половината : 66cm/26.0" Хип : Хип : 94cm/37.0" Должина : Должина : 38.5 cm/15.2" Големина : Големина : L Половината : Половината : 70cm/27.6" Хип : Хип : 98cm/38.6" Должина : Должина : 39.5 cm/15.6" Големина : Тежина : XL Половината : Половината : 74cm/29.1" Хип : Хип : 102cm/40.2" Должина : Должина : 40.5 cm/15.9" Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 〓 ЗАБЕЛЕШКА 〓 ✾.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата во сликата област пред да се одржи цел да бидете сигурни дека одговара. ✾.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. ✾.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење. 〓 Повод : случајни/плажа/партија/дневно/office/формално/home. 〓 〓 Облека Нега : Рака мие со ладна вода (подолу 459 степени) или хемиско чистење на вашиот блузи,хлор,висат сува. 〓.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата