.

.

Ardell Duralash Природни Индивидуални Трепките , Кратко, 56 Count

Ardell Duralash Природни Индивидуални Трепките , Кратко, 56 Count

DEN 118.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа трепките се совршени за подобрување на вашите очи за секојдневен изглед.Овие се најпопуларните трепките како тие даваат саканиот, природен изглед на целосна убава трепките.Овој храбар и пенливи lash стилови се обновливи.ЖЕЛБА ЛИСТА. - Кратка должина. - 10 насоки за поединечна кластер. - Да се применуваат со лента lash лепило за еден ден да носат или индивидуални lash лепило за до 2 недели од носат. - Јазол-Слободен Invisiband дава undetectable lash бенд и повеќето удобно носење. - Црна.Опис на производот Со нов, on-тренд и иновативни lash колекции и нови стилови на категорија.Последните успеси вклучуваат Заоблен, Корсет, Двојно Поединец, и повеќе.Од Производителот Duralashes се индивидуални трепките дизајниран да се зацврсти на вашиот сопствен трепките и да се пополни во празнини кои би можеле да постојат.овие уникатно развиена трепките се со цел да изгледаат и се чувствуваат како природни, како свој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата