.

.

uxcell Зелена ЕВА Пена Листови 10 x 10 Инчен 5mm Дебелина на Занаети DIY Проекти, 8 Компјутери

uxcell Зелена ЕВА Пена Листови 10 x 10 Инчен 5mm Дебелина на Занаети DIY Проекти, 8 Компјутери

DEN 347.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Боја : Зелена; Должина : 25cm/10 инчен; Width : 25cm/10 инчен; Дебелина : 5mm/0.2 инчи.Направени од ЕВА пена; го перат површината, лесно чистење.Без лепило поддршка, па вие само треба да го додадете вашиот избор на лепак да се области каде што сакате.Листови се флексибилни за лесно сечење, обликување, широко се користат за рачно изработени картички, огласни табли, форми, и букви.Пакет Содржина : 8 Компјутери x ЕВА Лист.Карактеристики : Направен од ЕВА пена; го перат површината, лесно чистење.Листови се флексибилни за лесно сечење, обликување.Без лепило поддршка, па вие само треба да го додадете вашиот избор на лепак да се области каде што сакате.Широко се користи за рачно изработени картички, огласни табли, форми, и букви.Карактеристики : Материјал : EVAColor : Green Length : 25cm/10 inch Width : 25cm/10 inch Thickness : 5mm/0.2 inch Package Содржина : 8 Компјутери x ЕВА Лист.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата