.

.

Занитвам за Миење, Челик, 1/8 ID, PK500

Занитвам за Миење, Челик, 1/8 ID, PK500

DEN 215.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цена За : Секоја Внатре Кол. : 1/8" Заврши : Едноставен Облик : Тркалезна Дебелина Толеранција : 0.055 да 0.065" Материјали : Челик со Дебелина : 0.060" Објект : Занитвам за Миење Тип : Стандард Надвор Кол. : 3/8" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Занитвам За Миење, Стандард, Челик, Од Целната Рамнина, Обликот Круг, Во Внатрешноста Кол. 1/8 Во (0.129), Надвор Кол. 0.375 Во, Дебелина 0.060 Во, Дебелина Толеранција 0.055 да 0.065 Во, За Употреба Со Заковки, Пакет Количество 500'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата