.

.

Heyiarbeit Говорникот Прашина Капа 55мм/2.17 инчи Дијаметар Subwoofer Хартија Купола Серпентина Покрие Капи 1pcs

Heyiarbeit Говорникот Прашина Капа 55мм/2.17 инчи Дијаметар Subwoofer Хартија Купола Серпентина Покрие Капи

DEN 160.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Материјал】- Изработени од високо квалитетен хартија.Доволно силна за да се спротивстави на нула и да се рашири. 【Инсталација】- Отстранување на дефект капа внимателно (Користите tweezer, лента или кука, не му наштети на калеми) и јасно да се постават круг.Лепење и приложување на соодветна нова капа за да се заврши работата. 【Предност】- усна на тркалезна работ ќе ги задржи вашите звучници(калеми) запечатени и да престане на прашина и влага. 【Апликација】- Прашина заштитна капа купола е еден од аудио одржување или поправка делови за звучник, woofers, subwoofer, и серпентини.Заштита на говорникот, така што говорникот не ќе биде лесно да се притисне, тоа не ќе биде исполнет со прашина и не наскоро ќе стане стариот. 【Стил】-изгледа убаво и дарежлив, лесен за употреба.Технички Параметри : Дијаметар : 55мм/2.16"Облик : Dome Material : Висок степен на paper Product Име : Говорникот Прашина Капа Пакет Содржина : 1pcs x Говорникот Прашина Cap Description : 1. Тоа може да се користи за украсување на говорникот, и тоа изгледа убаво и дарежлив, лесен за употреба.2. Прашина заштитна капа купола е еден од аудио одржување или поправка делови за звучник, woofers, subwoofer, и серпентини.3.Заштита на говорникот, така што говорникот не ќе биде лесно да се притисне, тоа не ќе биде исполнет со прашина и не наскоро ќе стане стариот.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме мерка на големината треба пред да го купат, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата