.

.

Клуб Пакет од 600 Сребрен 2-Ply за Еднократна употреба Партија Гостин Салфетки 8

Клуб Пакет од 600 Сребрен 2-Ply за Еднократна употреба Партија Гостин Салфетки 8

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Клуб Пакет Од 600 Сребрен За Еднократна Употреба Гостин Салфетки.Ефикасна и забавен начин да ги красат за вашата прослава. 8 инчи висок од 1 инч во дијаметар.Карактеристики На Производот : .Клуб пакет од 600 сребрен за еднократна употреба гостин салфетки.Ефикасна и забавен начин да ги красат за вашата прослава.Сето тоа започнува со боја!.Премиум 2-ply за еднократна употреба салфетки на 1/8 пати дизајн во солидна сина боја Димензии : 8" висок x 1" дијаметар.Материјал : хартија Пакет вклучува 600 на објектот се прикажува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата