.

.

4-Дупка Стискаш Тип Сос Шише, Безбедно Смола Премиум Condiment Refillable Стискаш Шишиња за Сосови Ketchup Џем Мајонез Маслиново Масло(Црвено)

4-Дупка Стискаш Тип Сос Шише, Безбедно Смола Премиум Condiment Refillable Стискаш Шишиња за Сосови Ketchup

DEN 189.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е 4-дупка стискаш сос шише за ketchup, џем, мајонез, маслиново масло и други зачини.На леќата шише е направен од високо-квалитет смола, не-токсични, без мирис, здрава и еколошки и можат да се користат со доверба.Големината на леќата шише е внимателно дизајнирана и ергономски дизајниран.На леќата шише има капацитет од 300ml, кој е голем и може да се одржи многу зачини одеднаш.Нашите леќата шишиња се лесно да се чисти и може да се користи.Спецификации : Состојба : New Material : Resin Capacity : 300ml Color Опции : Жолта, Red Height : Прибл. И 17,5 см / 6.9 in Top Дијаметар : Прибл. 5cm / 2.0 in Base Дијаметар : Прибл. 6cm / 2.4 in Weight : Прибл. 38g Package Вклучува : 1 x Стискаш Bottle Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата