.

.

Silkrain 1Pcs Количка за Бришење Чевли Складирање Кутија Пластична Пластовидно Чевли Организатор на Училиште Dorm Соба & Home & Office-Зелена

Silkrain 1Pcs Количка за Бришење Чевли Складирање Кутија Пластична Пластовидно Чевли Организатор на Училиште

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

организирање и намалување на дом или канцеларија средена,Лесен и лесно да се носат.Направени од стилски, здрав, дише ткаенина,лесно да Функционира како отворен-топ кутии или како фиоки кога се користи за складирање-коцка организатор (не се вклучени).коцка за складирање организатор декоративни кутии за складирање мали кошеви за организирање на чување кантите за облека чување полиците со кантите лен плакарот организаторите и складирање на коцка складирање организатор плакарот складирање организатор плакарот организатор кантите.декоративни чување на кутии, кутии за плакарот кантите плакарот организаторите ткаенина складирање коцки количка за складирање кутии за мали кутии за складирање инчен коцка складирање бин инчен складирање коцка складирање коцка кутии за подобро домови и градини коцка организатор облека организатор складирање.Функција : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Тема : Еко-Пријателски,Виткање,Порибено Стил : Модерна Материјал : Пластични Големина : S 21.5 X12 X31 CM L 23 X14 X35 CM Тежина : app 68g/pc Овие кутии ќе ви помогне да се најде вашите чевли лесно и заштеда на време Пакет се Вклучени : 1x Чевли Складирање кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата