.

.

yotijar Стол Заштитник Фризерски Полу Нетранспарентно Стол Назад Покрива Црна 19 (48cm)) - Црна

yotijar Стол Заштитник Фризерски Полу Нетранспарентно Стол Назад Покрива Црна 19 (48cm)) - Црна

DEN 271.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, косата, бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн.Направени од квалитетен водоотпорен материјал.Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива.Берберот стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк.Совршен за фризерски столици или слични.Опис : - Берберот стол назад опфаќа во 48cm / 19 инчи, широк - Совршени за фризерски столици или слични. - Одличен начин да се заштити столици од хемикалии, спреј за коса, косата, бојата на кожата, пероксид, кајгана, итн. - Дизајниран за лесно да се вклопи во повеќето стандардни салон катедрата покрива. - Направени од квалитетен водоотпорен материјал.Спецификација : - Големина : прибл. 48x43cm/ 19x17inches - За чаир не подебели од 10cm Package Вклучува : 1 Парче Салон Стол Назад Cover Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата