.

.

Aexit Замена 10мм Електрична опрема x 10мм x 32-милиметри Електричен Мотор Јаглерод Четки

Aexit Замена 10мм Електрична опрема x 10мм x 32-милиметри Електричен Мотор Јаглерод Четки

DEN 484.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Јаглерод Четка;Одговара за : - Моторни.Материјал : Јаглерод, Метал, Најлон Обложена Жица;Главна Боја : Црна.Јаглерод Големина на Четката : 10 x 10 x 32-милиметри/ 0.39" x 0.39" x 1.25" (W*H*L);Вкупната Должина (Приближно) : 12cm/ 4.72".Нето Тежина : 7g.Пакет Содржина : 1x Јаглерод Четка.Моторни Јаглерод Четки се еден од најчесто се заменува моќ алатка компоненти.Јаглерод Четки со жица води дизајн, Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.Замена на четки може да се поправи на наизменична мотор.Нови четки може да се врати мотор е електричното кочење.0.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата