.

.

uxcell 20pcs 8мм LED Светилка Носителот Сијалица Штекер Пластични Хром Позлатен за светодиодни Диоди Осветлување

uxcell 20pcs 8мм LED Светилка Носителот Сијалица Штекер Пластични Хром Позлатен за светодиодни Диоди Осветлување

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара LED Дијаметар : 8mm; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Пластични LED носителот, хром позлатен, одредување хексадецимален орев, погодни за употреба со 8мм LED. 8мм LED светилка носителот поставува светлината-емитирачки диоди led осветлување додатоци.Заклучување со завртки во база за безбедно монтирање.Издржливи, heatless и долготрајни. 8мм LED светилка носителот поставува светлината-емитирачки диоди led осветлување додатоци.Пластични LED носителот, хром позлатен, одредување хексадецимален орев, погодни за употреба со 8мм LED.Заклучување со завртки во база за безбедно монтирање; Трајни, heatless и долготрајни.Спецификација : Одговара LED Дијаметар : 8mm Thread Дијаметар : 11mm / 0.43-inch Size : 18.8 x 15.8 mm / 0.74 инчен x 0.62 инчен (H*D) Материјал : Пластични,Хром Plated Main Боја : Сребро Tone Net Тежина : 26g Пакет се Вклучени : 20pcs x LED Светилка сопственикот.

Кон својствата

Fit LED Diameter:
8mm
Thread Diameter:
11mm / 0.43-inch
Size:
18.8 x 15.8mm / 0.74inch x 0.62inch (H*D)
Material:
Plastic,Chrome Plated
Main Color:
Silver Tone
Net Weight:
26g
Package Included:
20pcs x LED Lamp Holder
Најдобри предлози во категоријата