.

.

Xinzi Мулти Цел да се Притисне Шише, Пластични Шише кечап, Совет Апликатори за Лепак Мед, Сосови Сад Кујна Gadget Condiment Резерви(Сина)

Xinzi Мулти Цел да се Притисне Шише, Пластични Шише кечап, Совет Апликатори за Лепак Мед, Сосови Сад Кујна

DEN 561.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Капакот на горниот спречува течноста од сушење и го чува свежа без оштетување на течност.Не излегуваат во јавноста кога се тресење на течност.Тие се природен проѕирна боја, па можете да ја видите содржината ниво во шише.Мерка на едната страна од шише за зголемување на употребливоста и дел контрола.Тие се направени од ЈП пластика и се доволно флексибилен за кои може да се притисне нив.Тоа е погоден за кујнски прибор, како што се леќата, сируп, масло, оцет, итн.Тоа исто така може да се користи за ракотворби и уметнички слики и лепила, лепила, бои и блеска.Одговараат за : мирудии, сирупи, масло, оцет, итн.Тие, исто така може да се користи во занаети и уметнички слики со лепила, лепила, пигменти и блеска.Одговараат за : мирудии, сирупи, масло, оцет, итн.Тие, исто така може да се користи во занаети и уметнички слики со лепила, лепила, пигменти и блеска.Тип : Стискаш Bottle Color : Црвена,Сина,White Material : PESize : прибл. 14 5cm x / 5.51 x 1.97"Пакет се вклучени : 1 компјутер bottle Capacity : 100 ML / 3.4 Унца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата