.

.

Yudanny Квалитет СТП Кожа Taekwondo Удар Влошки, Корне Shield Бокс Карате Подлога Трајни Обука Подлога за Бокс Тренинг

Yudanny Квалитет СТП Кожа Taekwondo Удар Влошки, Корне Shield Бокс Карате Подлога Трајни Обука Подлога за Бокс

DEN 859.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите Удар Мека Shield е погодна за вашиот грб.Обука Shield е многу мека дека може да се заштити вашата дланка,зглобовите и намалување на стресот.Бокс Рака Цел се направени од издржлив СТП кожа за траен издржливост.Мулти обложени дебели поместена подлога за тешки вежби.Бокс Shield е одлична за бокс,удирање и удирање.Спецификација : Материјал : PUColor : Како shown Product Големина на : -S : 25*37*5cm-L : 29*45*7.5 см(Изборен)Пакет се Вклучени : 1 x Корне Shield.

Кон својствата

Material:
PU
Color:
As shown
Product Size:
-S:
25*37*5cm
-L:
29*45*7.5cm
(Optional) :
Package Included:
1 x Kicking Shield :
Најдобри предлози во категоријата