.

.

VAPKER 550 Компјутери M4 M5 M6 Рамен Хексадецимален Главата Нерѓосувачки Челик Завртка Завртки Ореви Заклучување и Рамни Заптивка Подлошки Завртки Асортиман Комплет

VAPKER 550 Компјутери M4 M5 M6 Рамен Хексадецимален Главата Нерѓосувачки Челик Завртка Завртки Ореви Заклучување

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик хексадецимален главата завртки.Глава тип : Хексадецимален Главата Капа;Различни Големина на М4 M5 M6(Вклучуваат M4 M5 M6 завртки ореви рамни подлошки за заклучување подлошки).Пакетот Вклучува : рамни хексадецимален главата завртки завртки, навртки,брави и подлошки.Пакет Количина : 550pcs во организирана пластична кутија.Избор на популарни големини на завртки,навртки и завртки за домаќинство ,фарма, бизнис,automotives,и во индустриски апликации.Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Главата Завртки Ореви Завртки Завртки Тип : Хексадецимален Главата на завртката Големина : M4 M5 M6 (Вклучуваат M4 M5 M6 завртки ореви рамен заклучување подлошки) Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пакет Количина : 550 Pcs Хексадецимален гром и ореви(+-2%) Пакет се вклучени : Завртки M4*16-20 Компјутери M4*20-20 Компјутери M4*25-20 Компјутери М5*20-20 Компјутери М5*25-20 Компјутери M6*20-20 Компјутери Ореви M455 Компјутери М550 Компјутери M625 Компјутери Рамни подлошки M460 Компјутери М560 Компјутери M630 Компјутери Заклучување подлошки M460 Компјутери М560 Компјутери M630 Компјутери Голем асортиман на Навртки, Завртки, и Подлошки со секоја големина може да се потребни за повеќето од автомобилската и опрема користи.Користи широко во домаќинството ,фарма, бизнис,automotives,и други машини за индустрија Совети : Производи содржат мали делови, не е за деца под 5 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата