.

.

Ж-810R Полна Големина Од 10 Акрилик Тешки Топла Лепак Стап - 8 Pack

Ж-810R Полна Големина Од 10 Акрилик Тешки Топла Лепак Стап - 8 Pack

DEN 340.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полна Големина Лепак Стапчиња. 8 По Пакет.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Surebonder H-810 R Високи Перформанси Акрилик Лепило Лепак Стапови сме единствена високо-перформанси акрилик лепило специјално дизајниран за да се почитуваат различни тешко да се поврзе супстрати, вклучувајќи : пластика, дрво, винил, стакло, тепих капи ленти, тротоарите апликации, и керамички.Овозможува флексибилен отвори време на 60-80 секунди погоден за широк спектар на апликации, како и брза врска за максимална продуктивност.Акрилик топла топи лепак стапови обврзници супстрати кога другите се топи лепила пропадне. 7/16-Инчен дијаметар од 10-Инчен должина. 8 стапови по торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата