.

.

[24 Пенкала - 3 Бои] Think2 Стигнале Гел Пенкала. (18 Црна, 3 Црвени, 3 Сина) Глоба Точка (0.5 mm) Rollerball Пенкала со Удобноста Зафат.

[24 Пенкала - 3 Бои] Think2 Стигнале Гел Пенкала. (18 Црна, 3 Црвени, 3 Сина) Глоба Точка (0.5 mm) Rollerball

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Висок Квалитет】 - Think2 Стигнале Црна Гел Пенкала се совршен пишување инструмент.На ballpoint пенкала се идеален за училишта, канцеларијата и домот.ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ОТСТРАНИТЕ ВОСОК СОВЕТ НА ТОЧКА НА ПЕН ПРЕД КОРИСТЕЊЕ НА ПЕНКАЛО. 【Големи Мастило Капацитет】- Think2 Гел Пенкала имаат повеќе мастило капацитет од други брендови, бидејќи на поголем мастило цевка. 【Брзо Сушење 】0.5 mm парична казна точка испорачува храбар мастило дека суши многу брзо без smearing.Секое пенкало е запечатен со восок за да се спречи мастило од сушење.Ве молиме да ги тргнеме на покрие пред користење на пенкало. 【Парична казна Точка Совет】 - 0.5 mm парична Казна Точка Совет ви овозможува да пишувате мазна тенка прецизни линии. 【Удобно Дизајн】Think2 Гел Пенкала се ергономски дизајниран за проширена употреба со својот поголем барел и удобен зафат.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за целосна наплата или замена.Think2 Master Стигнале Сина Гел Пенкала се совршен пишување инструмент.На ballpoint пенкала се идеален за училишта, канцеларијата и домот. .Think2 Master е со седиште во сончеви Санта Моника, Калифорнија.Сите производи се направени во САД.Нашиот основач е потврдија училница наставникот за над 15 години и неговата страст е дизајн на иновативни квалитет на производи за кои врши позитивно влијание во домовите, училиштата и работни места.Еве некои од нашите други производи кои би можеле да ве интересираат.Образовни Флеш Картички & Игри Пластични & Алуминиум Clipboards Стигнале Пенкала и Боја Гел Пенкала Училиште Снабдување со Фломастери и Пенкала Различни Пакет Перманентни Маркери & Сува Избрише Маркери Сложувалки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата