.

.

Пијалоци Кулер 15 Инчен, Изградена-во и Самостојна Пијалаци Фрижидер 100 Канти, од не ' Рѓосувачки Челик Под Контра Пијалаци Фрижидер со Напреден Систем за Ладење, При?

Пијалоци Кулер 15 Инчен, Изградена-во и Самостојна Пијалаци Фрижидер 100 Канти, од не ' Рѓосувачки Челик Под

DEN 19199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Покривање на механички дефекти почнува по производителот ќе истече.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци.Целосно пренослив ако купи како подарок.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план. ???? 100 КАНТИ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ПИЈАЛАЦИ ФРИЖИДЕР, НАПРЕДНА КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : ВИНАРНИЦА 24 инчен пијалаци фрижидер има пространа складирање за пијалоци колектор.Стандардна големина сода пијалок, W : 2.6in, H : 4.8in) индивидуално полиците и 100% извлече лизгачки полици се доволно силни за да се одржи вашите шишиња без гребнатини.Се направи најмногу од вашиот простор.Temp е прилагодлив од (37℉-64℉).На температурна разлика ќе не надминува 2℃(35.6°F) да се обезбеди подобра простор за складирање на вашиот пијалок колекција. ????НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПИЈАЛОЦИ ФРИЖИДЕР : ВИНАРНИЦА фрижидер изграден со солидна нерѓосувачки вратата за подобрување на изолацијата.Тоа исто така може да го спречува студениот воздух од бегство па внатрешни работи, температурата може да се откажат брзо и да остане стабилен.'Рѓа-доказ и лесно да се чисти, како и.Иновативни ладење за да се Задржи вашиот кул пијалаци. ????ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНА КОМПРЕСОР, НАМАЛУВАЊЕ на ШУМОТ, ДЕ-ВИБРАЦИИ : ВИНАРНИЦА пијалаци Кулер користи енергетски ефикасни (0.413 k Wh/d ) компресор r600a го прави вашиот ефикасна компресор, тивко, и обезбедува дури и ладење, без дилеми, која ги исполнува меѓународните потрошувачка на енергија стандарди.Работи на речиси нечујно без вибрации, па пијалоци не се вознемируваат и вкус е свежи и вкусни.Тоа е совршен избор за пијалок љубовник. ????ВГРАДЕН-ВО ИЛИ САМОСТОЈНА ПИЈАЛАЦИ ФРИЖИДЕР : ВИНАРНИЦА пијалаци фрижидер може да се користи во секоја соба во вашиот дом, инсталиран во кујната кабинети, дневна соба, гаража и на многу други места, вграден во функција ќе заштедите многу простор во вашата кујна, пред вентилација дизајн најдобро може да се комбинираат во Во кујната кабинет.здрав не ' рѓосувачки челик врати и рачки, стилски дизајн погодна за секој дома декорација; во исто време, можете да ги стави во близина погодно за пиење, кога ќе се одржи на една партија. ????ШТО ЌЕ се ДОБИЕ : 1*пијалаци фрижидер, 1* упатството.Покрај тоа, со 1 Година Гаранција.Ние имаме професионална и техничка поддршка на тимот одговорен за пијалаци кулер, ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку .Ние ќе одговор во 24 часа и нека имате прекрасно искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата