.

.

Cicidorai 720 Персонални Компјутери M3 M4 M5 M6 12.9 Одделение Од Легиран Челик, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки, Рамни Подлошки & Ореви Црна Завртка Асортиман Компле?

Cicidorai 720 Персонални Компјутери M3 M4 M5 M6 12.9 Одделение Од Легиран Челик, Хексадецимален Socket Head

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 : комплет е направен од високо-квалитет 12.9 одделение од легиран челик, тие имаат одлична рѓа отпор и одличен оксидација отпор, киселина и алкално отпор, не-загадувачките, не-токсични, еколошки и може да се обезбеди долгорочна употреба. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 : Содржи 720 Pcs завртки и навртки (М3, М4, М5, M6), рамни подлошки. 【Долгорочно СКЛАДИРАЊЕ】 : Сите завртки и навртки се спакувани во еден силен и издржлив кутија, и надворешниот слој е заштитена од намали филм за ефикасно ја носат тежината на целиот пакет. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : Ова завртки орев класификација kit (M3 M4 M5 M6) е многу погодна за професионалци, хобисти, земјопоседници, handymen, repairers, столари и градежните работници.Може да се користат во различни рачно изработени DIY продукции, итн. 【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】 : Ние ќе ви обезбедиме со сигурен по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, јас ќе ви одговори во рок од 12 часа, и ние ќе го реши тоа за вас наскоро.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Завртки се вклучени : .М3*8мм20pcs M3*12mm20pcs M3*16mm20pcs M3*20mm20pcs.М4*8мм20pcs М4*12mm20pcs М4*16mm20pcs М4*20mm20pcs.М5*8мм10pcs М5*12mm10pcs М5*16mm10pcs М5*20mm10pcs.M6*8мм10pcs M6*12mm10pcs M6*16mm10pcs M6*20mm10pcs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата