.

.

Златен Медал Модели 1/350 Бизмарк/TIRPITZ 350-6

Златен Медал Модели 1/350 Бизмарк/TIRPITZ 350-6

DEN 1514.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Photoetch додатоци за бродови.Супер Детали Сетови.Точни и Автентични.Достапни за над 140 бродови.Златен Медал Модели - 1/350 - БИЗМАРК / TIRPITZ 350-6 Railing во неколку стилови, вклучувајќи и пре-во облик на делови за upswept лак.Вертикална и склони скали, авиони катапулт, инка капа и навлегувањето grilles, кран детали, брод детали, хидроплан рамења и пропелери, вдп врати, и bulkhead детали, хангар врати, Fu Mo 23 радари, мост крило шини и поддржува, yardarm footrails.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата