.

.

LED Светло Балон Led Бобо Балон Светла за Девојка Момче Деца Роденден на Божиќ Свадба Партија Декорација (300 КОМПЈУТЕРИ)

LED Светло Балон Led Бобо Балон Светла за Девојка Момче Деца Роденден на Божиќ Свадба Партија Декорација (300

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【ШАРЕНИ ПРОСЛАВИ】 : Овие иновативни шарени блескав балони се одлични за Куќа Забава, Роденден, Свадба, Божиќ, Танцов Клуб или било која друга посебна прилика вреди да се слави.Секој балон работи за долго време ,повеќе од доволно време за било која партија. 【ГАРАНТИРА врвен КВАЛИТЕТ】 : вие не може да се задржи на воздухот е до 7 дена без истекување,и, исто така, може да се користи со 2 АА батерии.Светлината string кутија доаѓа со опција и може да се претвори во светлина надвор и во секое време. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : за Да ја активирате LED балони светат во темница партијата , сите да направите е да се стави 2 батерии во батеријата кутија и ЛИЦА Е ВКЛУЧЕНО.Пополни балони со воздух.Уживаат во прекрасните шарени ноќи вашиот начин. 【Животната СРЕДИНА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ】 : направивме нашиот врвен квалитет ПВЦ LED балони дебели доволно за кршење на отпорот.Балони надува до 20 инчи.Користете го за затворени простории или на отворено : На потемна област, повеќе од светлината од предводена балон светла. 【ГАРАНЦИЈА - 100% задоволство】 : Сите Led светло до балони беа внимателно селектирани и спакувани убаво , Ако тие не ги исполнуваат вашата потреба, нашата служба за корисници се расправаме бесплатно за вас да го решат вашиот проблем.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да го решите вашиот проблем.Опис : Овие иновативни светне шарени балони се одлични за Куќа Забава, Роденден, Свадба, Божиќ, Годишнина, Танцов Клуб или било која друга посебна прилика вреди да се слави.Изработени од ПВЦ, Здравје и безбедно, мала мирис, растера мирисот брзо.Балон е транспарентен,LED светла се шарени .Тоа треба АА, но не батеријата се вклучени во нашата пакет. 80см Род Пакет за поддршка на Incude : 20 инчи Балон 3m Led линија 80см Род Батеријата кутија (не вклучува Батерија).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата