.

.

Toshiba 32C110U 32-Инчен 720p LCD HDTV, Црна и бела (2011 Модел)

Toshiba 32C110U 32-Инчен 720p LCD HDTV, Црна и бела (2011 Модел)

DEN 4319.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гледајте ги вашите омилени филмови и програмирање во 720p HD и искуство подлабоко црнците за зголемување на детали и неверојатна длабочина, благодарение на Dyna Light технологија.VESA Монтажа Шема*модел на видео индустрија стандардизирани дупки се користи за монтирање да стои или ѕид, што овозможува употреба на универзална месеци кога монтирање на вашиот ТВ*.Гледајте ги вашите омилени филмови и програмирање во 720p HD и искуство подлабоко црнците за зголемување на детали и неверојатна длабочина, благодарение на Dyna Light технологија.И дали сето тоа со осигурување на познатиот Toshiba квалитет и сигурност.Клучни Карактеристики : 720p Resolution Many пати подобро отколку со стандардна дефиниција квалитет може да се користи за да, на 720p HD излез на овој ТВ додава неверојатна јасност на вашите омилени програми, филмови и игри.Toshiba Опис на производот е C110 LCD HDTV телевизија изгледа одлично и работи одлично во секоја дневна соба, кујна или спална соба со нејзината сите новиот дизајн. 60 Hz Refresh Rate A мерка за тоа колку често слики на вашиот Toshiba HDTV екранот се "redrawn" секоја секунда, а 60 Hz освежете го оценувате осигурува ќе уживаат одличен квалитет на слика за пари.Приклучок во вашиот MP3 плеер преку USB порта.Dyna Light Adding интензитетот на црнците и селективно намалување на интензитетот на потенцираат областите, Dyna Light дава на ТВ слика повеќе балансирана, за точно да го живот изглед.PC Input Allows можете лесно да се поврзете на КОМПЈУТЕР на вашиот Toshiba во ЖИВО на голем екран прикажување на искуство.Ова им овозможува на бројни нивоа на контрола, и може да создаде динамичен контраст многу пати тоа што би нормално добие.Мајчин Mode Many ТВ емисии, филмови и други содржини да се произведува во стандардни-def 480i и 480p или во висока дефиниција 720p.LCD Panel Driven од CCFL (Ладно Катоден Флуоресцентна Светилка) светлото технологија, оваа ЖИВО прикажува слики од возвишеното и мешање милиони течни кристали да се формира одличен слики ќе видите во филмови, игри и фотографии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата