.

.

MiOYOOW Воланот, Фабрика, Воланот Knob Возило Воланот Бустер Автомобил Рачка Knob Топка за Автомобили, Камиони, Трактори, Чамци

MiOYOOW Воланот, Фабрика, Воланот Knob Возило Воланот Бустер Автомобил Рачка Knob Топка за Автомобили, Камиони,

DEN 431.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : воланот knob е направен од високо-квалитетни материјали, силика гел, цврсти нерѓосувачки челик и стилски ABS electroplated површината, која е издржлива и ефикасна, и има долг животен век.Гумени прстен во внатрешноста на кружни бајонет нема гребнатини на воланот.Зголемување на вртежен момент : Тие им овозможуваат на неспокојот врти особено U-се врти, побрзо паркинг, побезбедно лејн спојување и воопшто ракување со тесни места.На spinners многу да помогне кога го прави тешко автомобил маневри.Тие ви даде сила и способност да се повлече од некои навистина тесни автомобилот се движи.Лесен за Инсталација : Поставување на овој производ трае вкупно пет секунди.Три чекор процесот на инсталација е супер брзо и не бара tools.Едноставно се најде соодветен простор за место тоа, се отвори прстени, affix тоа и сте добро да се оди.Широка Примена : Компатибилен со сите возила, вклучувајќи и полу камиони, голф коли, тревник mowers, морски бродови, страна од страни, фарма опрема, и многу други автомобилската возила.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување.Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ви ветуваме на задоволување на решенија во рок од 24 часа.Карактеристики : воланот бајонет под производот е изработен од нерѓосувачки челик, и горниот дел од плочата е ABS electroplated.Постои гумени прстен во прилог на внатрешноста на кружни бајонет, па тоа ќе не нула воланот.Исклучителна изработка и прекрасен изглед.Соодветни Модели : Универзална воланот!Инсталација Метод : Unscrew на завртката во долниот крај на бајонет, тогаш клип на горните и долните делови на бајонет на воланот, и ги заостри завртки.Спецификација : Тежина : 135g Material : Нерѓосувачки Steel Package Листа : 1 x Возило Booster Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.2.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде благо, различни од бојата прикажани на сликите.Ве Молиме Да Се Разбере, Благодарение!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата