.

.

VANSPACE Компјутер Биро со Тастатура Фах Следи Стојат Чување Полиците DK02, Индустриски Канцеларија Биро 47 инчи Проучување на Пишувањето на Табелата со ПРОЦЕСОРОТ Стоја

VANSPACE Компјутер Биро со Тастатура Фах Следи Стојат Чување Полиците DK02, Индустриски Канцеларија Биро 47

DEN 1967.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【НАДГРАДИ & ПОДОБРЕНА ТАСТАТУРА ФАХ】По што се однесуваат на дизајнот на други конкуренти и прифаќање на оние повратни информации од клиентите, ние редизајнирана и подобрена тастатура фах дел.Тоа е претставен со подобри перформанси, ние навистина се надевам дека новиот дизајн ќе ви покаже сосема ново изненадување. 【ОДЛИЧНА ЧУВАЊЕ ПОЛИЦИТЕ】 Кој три реверзибилна полиците, VANSPACE компјутер биро DK02 ви дава можност да ги менуваат своето место според вашата желба.Исто така, оние три полици се доволно за да се стави некои книги, компјутер-домаќин и други работи во вашата соба. 【ШИРОК & ПРОСТОРНАТА ДОВОЛНО】 се доволно Големи за десктоп обезбедува постои голем простор за да го создаде она што ви се допаѓа.Може да се стави се што ви треба на нашата маса и да се концентрира на вашата работа.Широк доволно, исто така, значи слободни и пријатно доволно, само покажете им твоите најдобри перформанси кои работат на оваа маса!. 【СТАБИЛНА КОНСТРУКЦИЈА】 VANSPACE дом канцеларија биро е составен од цврста метална рамка и дебели дрвени плочи, особено супериорен во издржливост и стабилност.Максималниот капацитет на оваа канцеларија биро да достигне до 200 кг.Дополнителни X загради дизајн зајакнува целата структура, па само доверба, тоа ќе биде сигурен работна станица. 【САМО КУПУВАЊЕ БЕЗ ДВОУМЕЊЕ】 Подобрување на квалитетот на сите производи и служат на клиентите како прв е наш приоритет.VANSPACE тим е секогаш од ваша страна, па само да не контактирате преку е-пораки веднаш, ако сте се соочат со било какви проблеми ( на пример : ќе најдете некои оштетени или пропуштени делови ), ние ќе ви одговори со 24hrs да ви помогнат со вашите прашања.VANSPACE специјализирана во обезбедување на НАЈДОБРА работна средина и за вашето семејство и животни.Она што имаме за цел е да се обезбеди удобност, висок квалитет на производите.Секој VANSPACE производи ние изберете внимателно е преку долг процес на селекција и на квалитетот на тестирање.Се надеваме дека преку постојана напори да учат и да се промовира развие во оваа област.И да ги преземат продуктивноста и удобност на милиони канцелариски работник да се постигне големи корисникот задоволство!.VANSPACE пишување биро е предвидено со три полици за складирање, една тастатура послужавник и еден монитор стојат, нуди доволно простор за вашиот компјутер setup и персонал што ви треба.VANSPACE канцеларија биро е направен од дебела МДФ одбор и цврста метална рамка.X crossbar обезбедува стабилноста дополнително.Помалку навивач и wobble, поголема стабилност и удобност.Концизен стил и едноставен дизајн, VANSPACE студија маса е совршен декор за тебе живот и одговара на вашата студија соба, пишување соба и дневна соба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата