.

.

Греење Ќебе, 60x 50 Електрични Фрлиле Ќебе со Двоен Фланелен боксери, Брзо Греење со Ќебе 3 Греење Нивоа & 2H Auto Off, ETL Уверение, Прегревање Заштита Загрева Фрли, Машина Пе?

Греење Ќебе, 60x 50 Електрични Фрлиле Ќебе со Двоен Фланелен боксери, Брзо Греење со Ќебе 3 Греење Нивоа &

DEN 1319.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Брзо & Дури и Греење】Овој 60"x 50" Електрични Фрлиле Ќебе има 3 топлина settings меѓу 104 140℉, па може да се прилагоди на вашиот идеална температура секогаш кога ви треба. 4 Тајмери авто -исклучи брза греење функција може да ви помогне против ладното време и да добие утеха ситуацијата во многу кратко време. 【Луксузен Удобност】средината На тежина ќебе има фланелен боксери страна да се задржи топлината и ултра-меки памук сомот страна за да се обезбеди најдобрите удобност.Тоа е совршен придружник за вашиот тросед и кревет.Без разлика што се гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, читање книга или ослободување на мускулната sourness по тренингот, само навивам до под и да уживате дополнителна топлина и удобност. 【Безбеден и Сигурен】Греење ќебе загрева со ниско ниво на радијација се издаваат.Во текот-топлина заштита и 2h да 8h авто-off дизајн обезбедува безбедност и енергетска ефикасност.Нашиот производ е ETL уверение. 【Машина Перат】На монтажни контролер и перат ткаенина материјали помогне во одржување на хигиенски и мека употреба на овој електрични затоплување ќебе, само кога приклучување на контролорот надвор од ќебе, можете да го фрли го во машина за миење. 【Удобно и Топло】 Соодветно греење може да се чувствуваат многу удобно и да се намали еден ден замор, задржување дополнителни топло и среќен кога гледа ТВ, читање книги, ладење, или спиење.Боја : 50*60in Бела Се си уште проблематичниот од страна на ладно?Обидете Fane електрична ќебе!Дали ќе се работи, играње, нап или спиење, електрични фрли може да се загрее на вашето тело во ладна, и нејзиниот прекрасен изглед може да додадете еден допир на боја во вашата соба.Тоа е исто така одличен подарок за вашите најблиски, со што ќе прават оние што ќе го добијат тоа се чувствуваат многу топло и среќни.Топлина ДО : Надградба на 2-слој фланелен боксери дизајн, пријатна и топлина нон-стоп. 3 Топлина Прилагодувања : Електричното ќебе со 3 топлина поставки од 104-140℉, секогаш можете да најдете на совршена температура на секаде eveytime.Топлина Fastly и Рамномерно : Со PTC и NTC топлина технологија, Електрична фрли загрева повеќе fastly и рамномерно. 2 Часа Авто-Исклучување : да се Изгради во 2 H-8 H авто-off и со ETL сертификација одобрени, ви обезбедува побезбедно користење на искуство.Машина Перат : ви Благодариме на монтажни контролер дизајн, загрева ќебе е перат и лесен-грижи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата