.

.

DUKERS МД-500Y 17.6 сертификати. ft. Комерцијални Градите Замрзнувачот во Бело

DUKERS МД-500Y 17.6 сертификати. ft. Комерцијални Градите Замрзнувачот во Бело

DEN 7407.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Dukers МД-500 Y 17.6 сертификати.ft.комерцијални градите замрзнувачот има оптимално складирање капацитет за сместување на голем број на замрзната храна.Криви УВ-филтрирани стакло фоки и insulates сите прехранбени продукти од елементи.На врвот лесно слајдови open за да ги открие сите предмети на двете страни.Користење статична ладење, секој нашите градите замрзнувачот има температура се движат од 0 ~ -8°F со вентилатор assisted кондензаторот.Браник барови на предната нудат подобра заштита од случаен удари и инциденти за додаде долговечност. 17.6 сертификати.ft.ca.Производителот Гаранција за Комерцијална Употреба Само : 2 Година Делови и Работна сила, 5 Година на Компресор.Не станбени гаранција.R290 еко-фреон NEMA 5-20 P за лесно plug-and-play инсталација.Прирачник се одмрзне.Прилагодливи аналогни температура dial. 17.6 сертификати.ft.капацитет да stockpile на замрзната храна Статични Вентилаторот за ладење assisted кондензаторот Вклучува 4 подигнете-out складирање кошеви за храна, организација и складирање Кошница Димензии (W x D x H) : 21.5" x 11" x 6" Внатрешни работи LED осветлување држи видливост УВ-филтрирање Low-E стакло одразува топлина и сида во изолација Анти-fogging третирани стакло за јасна видливост 1/3 HP компресор Компресор фан _Manufacturer Гаранција за Комерцијална Употреба Само : 2 Година Делови и Работна сила, 5 Година на Компресор.Не станбени гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата