.

.

Симулирани Пилешки Крила Лажни Храна Модел за Кујна Дома Партија Декорација Храна Примерок Екранот Проп

Симулирани Пилешки Крила Лажни Храна Модел за Кујна Дома Партија Декорација Храна Примерок Екранот Проп

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Димензии : Должина : Околу. 11.5 cm/4.5 Инчен.Ширина : Прибл.3.8 см/од 1,5 Инчи.Изработени од ПВЦ материјал, заштита на животната средина, висока симулација степен.Lifelike вештачки пилешки крила со вистински и поканува во потрага,добро за декорација, не може да се јаде.Одлично за свадба, забава, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорација.Прикажување примерок за јадење табела стакло фах торта плоча сад составен ambry прозорец кабинет сала изгледот на продажна промоција рекламирање изложба.Боја : Set Б.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата