.

.

До Твое Кригла Палците Нагоре Керамички Кригла Средниот Прст Кафе 14 Унци Млеко Чај Куп Смешни Кафе Подарок Кригла за Нова Година, Божиќ, ноќта на Вештерките и Роден?

До Твое Кригла Палците Нагоре Керамички Кригла Средниот Прст Кафе 14 Унци Млеко Чај Куп Смешни Кафе Подарок

DEN 167.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ : до твое кригла е направен од висок квалитет на трајни керамички со смешни средниот прст на дното на вашата чаша, тоа е навистина многу чудно и смешно.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Мерки околу 3.7 Инчен (Висина) од 3.1 Инчен (Дијаметар).Здрав, ергономски се справи со тоа е лесно да се зафат.Секој од стакло чаши има 14 унци, кој е совршено големина за еспресо, чај, кафе, млеко, мока, еспресо, cappuccino, топло чоколадо, какао или било какви други топли пијалаци сакаш.Плус тие се машина за миење на садови и микробранова безбедно.РАЗНОВРСНА : Од кујната dinnerware или одмор во кабината на вашиот ресторан, ресторан или кафе, овие атрактивни чаши одговара право во било каде.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Идеален подарок за вашите пријатели, семејства, љубовници, роднини дури и вашиот шеф, за Нова Година, ноќ на Вештерките, Благодарение Давање, Божиќ, Денот на Таткото итн.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : може да се поп на кригла во микробранова за да се загрее пијалок и го стави во машина за миење на садови за лесно да се исчисти.Материјал до твое кригла е направен од висок квалитет на трајни керамички со смешни средниот прст на дното на вашата чаша, тоа е навистина многу чудно и смешно.Голем Капацитет за Секојдневна Употреба Мерки околу 3.7 Инчен (Висина) од 3.1 Инчен (Дијаметар).Здрав, ергономски се справи со тоа е лесно да се зафат.Секој од стакло чаши има 14 унци, кој е совршено големина за еспресо, чај, кафе, млеко, мока, еспресо, cappuccino, топло чоколадо, какао или било какви други топли пијалаци сакаш.Плус тие се машина за миење на садови и микробранова безбедно.Разноврсна Од кујната dinnerware или одмор во кабината на вашиот ресторан, ресторан или кафе, овие атрактивни чаши одговара право во било каде.Одличен Подарок Идеален подарок за вашите пријатели, семејства, љубовници, роднини дури и вашиот шеф, за Нова Година, ноќ на Вештерките, Благодарение Давање, Божиќ, Денот на Таткото итн.Лесен за Употреба Можете да поп кригла во микробранова за да се загрее пијалок и го стави во машина за миење на садови за лесно да се исчисти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата