.

.

Techomey Пропан Замрзнувач 6.75 Сертификати. Фт, Гас Пропан Замрзнувач 2-Начин ЛП Гас &110 Volts, Пропан Градите Замрзнувач Бела, Пропан Замрзнувач Off-Grid Живеење Материјали

Techomey Пропан Замрзнувач 6.75 Сертификати. Фт, Гас Пропан Замрзнувач 2-Начин ЛП Гас &110 Volts, Пропан Градите

DEN 7605.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❄【 Огромен Капацитет за Складирање】 големината на пропан замрзнувачот е 27.95"(D)*39.57(W)"*35.83(Ж)", и 6.75 Сертификати.Ft.Има доволно простор во Длабок Замрзнувач за да ги зачувувате вашите замрзната храна, сладолед, мраз, месо за долго време. ❄【 Прилагодлива Контрола на Температурата 】 Лесно да одберете вашиот градите фрижидер на температура од 10.4 °С до 32 °F за да се задржи замрзнати објекти ледено-ладна.На пропан замрзнувачот има прилагодливи термостат да ви овозможува да се прилагоди на температурата ниво со вртење на control panel од 0 до 4. Можете да поставите различни термостати за да ги задоволат вашите различни потребата од чување храна во големи гради. ❄【2 НАЧИН МОЌ ПОВРЗЕТЕ 】 Длабоко отворено Замрзнувач може да се напојува од страна на 110 V и пропан на текст, Можете да off-grid живеење материјали според вашата потреба за кампување, кујна, или RV, работи сигурно. ❄【 ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】 Постои lockable врата во Длабок Замрзнувач, кој е инсталиран во р.в тоа нема да дојде отвори кога се движат.Лесен Гас Електрична Замрзнувач лесно да се движите, можете лесно може да се постави каде било.На страна рачка на пропан замрзнувач, со ергономски дизајн, е удобно да се одржи и ефикасно да работи. ❄【 Вашето Задоволство е Нашата основна мисија 】 Ние нудиме една година производот гаранција за Пропан замрзнувач.Ако постои било каков проблем со производот, ние ќе даде 100% задоволително решение.Компактна Големина & Голем Капацитет.Прилагодливи Термостат & Висока Ефикасност Замрзнување.Топ зглоб вратата & Отстранлив складирање кошница.Прилагодливи нозе и Вода на мозоци.Заштеда На Енергија & Ниско Ниво На Бучава.Компактна Големина и Големи Capacity Adjustable Термостат & Висока Ефикасност Freezing Top зглоб вратата & Отстранлив складирање basket Adjustable нозе и Вода drain Energy Заштеда & Ниско ниво на Бучава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата